Ugrás a tartalomra

Operátor - könnyű fizikai betanított munka szállással (Tatabánya)

koronavírus járvány alatt felértékelődnek azok a munkahelyek, ahol a biztonsági előírások betartásával tovább folyik a munka, a fizetés kiszámíthatóan, időben érkezik, és van fizetett szabadság, betegszabadság.

Világszinten vezető elektronikai gyártó partnerünkhöz

OPERÁTOR

munkatársakat keresünk tatabányai munkavégzésre!

Feladatok

  • Termelés támogatása
  • Gépek anyagellátásának biztosítása
  • Termékek ellenőrzése, tesztelése, hibakeresés
  •  Kézi forrasztás

Egyéb információk

  • Munkatárs ajánlási bónusz 60.000Ft/fő
  • Céges buszjárat az alábbi településekről: Tatabánya, Tata, Oroszlány, Kecskéd, Környe, Komárom, Koppánymonostor Szőny, Molaj, Almásfüzitő, Naszály, Vértesszőlős, Karva, Dunamocs, Dunaradvány, Pat, Izsa, Komárno, Csém, Székesfehérvár, Pátka, Vértesacsa, Szár, Szárliget, Lábatlan, Süttő, Neszmély, Dunaalmás, Szomód, Baj, Ács
Elvárások:
  • Betöltött 18. életév
  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Megbízhatóság
  • Jó kézügyesség
  • Tanulási, fejlődési hajlandóság
Amit nyújtunk:
  • Versenyképes alapbér + munkaóra pótlék + műszakpótlékok + túlóra lehetőség
  • Bónuszok
  • Cafatéira
  • SZÁLLÁSLEHETŐSÉG
  • Stabil céges háttér: rendszeresen, időben érkező fizetés
  • 100%-ban bejelentett munka = fizetett szabadság, betegszabadság
  • Előleg lehetőség 5 ledolgozott munkanap után
  • Kiváló munkakörülmények: meleg- és hideg konyha, klimatizált, tiszta, szagmentes és pormentes munkaterületek
  • Kedvezményes étkezési lehetőség, külön dohányzó hely
  • Kedvezménykártya: kedvezmény környékbeli szolgáltatóknál
  • Támogató HR csapat
  • Fejlődési és valós előrelépési lehetőség
  • Jól tervezhető és kiszámítható beosztás
Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat - tapasztalt kollégáknak magasabb kereseti lehetőség.

Tatabánya, 2800 Magyarország
Teljes munkaidő
Általános iskola

Létrehozás dátuma: 22.09.2021

Állás megosztása