Ugrás a tartalomra

Operátor (gépkezelő)

Multinacionális gumiabroncsgyártó partnerünkhöz keresünk operátor (gépkezelő) munkakörbe munkatársakat!

Főbb feladatok:

- A betanítás során legjobb tudása szerint a tananyag teljeskörű elsajátítása.

- Felügyelet alatti munkavégzés

- A munkaterület gépeinek eszközeinek optimális és biztonságos üzemeltetése, a munkaterületre vonatkozó követelményeknek, a elvégzett képzéseknek és tanfolyamoknak megfelelően.

- Munkafolyamatok ellenőrzése, szabályozása és kapcsolattartás.

- Napi ellenőrzések végrehajtása, munkajelentések, ellenőrzőlapok kitöltése, szabványok, munkautasítások betartása.

- Munkavédelmi előírások betartása.

-Termék és folyamat nem megfelelősége esetén az érintett termék elkülönítéséről való gondoskodás a gyártási folyamat megállítása, a közvetlen felettesek azonnali tájékoztatása.

- A vállalat gépeinek, berendezéseinek és eszközeinek állagmegóvása, tisztán tartása.

Elvárások:

- Legalább általános iskolai végzettség

- Biztonságos, lelkiismeretes munkavégzés

- Szabálykövetés

- Folyamatos munkarend vállalása

Juttasások:

- Bruttó alapbér: 1655 Ft/óra

- Negyedéves jelenléti ösztönző bónusz

- Évvégi bónusz

- 46%-os műszakpótlék (18:00-tól -6:00-ig)

- Ingyenes buszjárat számos településről

- Műszaknak megfelelően napi 1 meleg étkezés biztosítása

Dunaújváros, 2400 Magyarország
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 29.06.2022

Állás megosztása