Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Operátor (Üllő)

A világ elsőszámú, informatikai termékekkel foglalkozó üllői partnerünk részére OPERÁTOR munkakörbe keresünk megbízható munkavállalókat 2 műszakban!!

Feladatok

  • Számítógépek, szerverek kézi...
Elvárások:
  • 8 általános végzettség
  • Jó állóképesség összeszerelő tapasztalattal
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Hosszú távú elköteleződés
Amit nyújtunk:
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség előrelépési lehetőséggel
  • Versenyképes alapbér br.: 317 500 Ft (TELJESÍTMÉNYTŐL FÜGGŐEN NÖVEKEDHET!)
  • Bér jellegű juttatás br. 15 000 Ft
  • Teljesítménybónusz 0-10%
  • BELÉPÉSI BÓNUSZ: NETTÓ 50 000 Ft
  • MEDICOVER biztosítás
  • Céges buszjáratok: Üllő, Pilis, Monor, Ócsa, Monorierdő, Pánd, Cegléd, Budapest, Vecsés, Maglód, Sülysáp, Dabas, Tóalmás, Tápiószentmárton, Tápióság, Tápiószecső, Inárcs, Gyál, Mende, Nagykáta, Szentmártonkáta, Vácszentlászló, Érd, Gomba, Gyömrő, Tápióbicske, Úri, Kóka, Nyáregyháza, Albertirsa, Farmos, Hernád, Bénye, Újhartyán, Péteri
  • Túlóra lehetőség
  • Képzések, oktatások
Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ha érdekel az informatika világa
  • Angol nyelvtudás