Ugrás a tartalomra

Operátor (Üllő)

A világ elsőszámú, informatikai termékekkel foglalkozó üllői partnerünk részére OPERÁTOR munkakörbe keresünk megbízható munkavállalókat 2 műszakban!!

Amennyiben szeretne egy igazán modern, újonnan épült helyen dolgozni és karriert építeni, jelentkezzen hozzánk!

Feladatok

  • Számítógépek, szerverek kézi összeszerelése
  • Gyártósori folyamatok kialakításában való részvétel
  • Munkaterület tisztán tartása, számítógép kezelés

Egyéb információk

  • Munkavégzés helye: Üllő
  • Munkarend: Két műszakos munkarend hétköznapi munkavégzéssel
  • Szállást a munkalehetőséghez NEM TUDUNK biztosítani
Elvárások:
  • Alapfokú végzettség
  • Monotónia tűrés és jó állóképesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Hosszú távú elköteleződés
Amit nyújtunk:
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség előrelépési lehetőséggel
  • Versenyképes alapbér br.: 298 000 Ft
  • Targoncásoknak alapbér br.: 358 000 Ft
  • Bér jellegű juttatás br. 15 000 Ft
  • Teljesítménybónusz 5%
  • MEDICOVER biztosítás
  • Céges buszjáratok: Üllő, Pilis, Monor, Ócsa, Monorierdő, Pánd, Cegléd, Budapest, Vecsés, Maglód, Sülysáp, Dabas, Tóalmás, Tápiószentmárton, Tápiósás, Tápiószecső, Inárcs, Gyál, Mende, Nagykáta, Szentmártonkáta, Vácszentlászló, Gomba, Gyömrő, Tápióbicske, Úri, Kóka, Nyáregyháza, Albertirsa, Farmos
  • Túlóra lehetőség
  • Képzések, oktatások
Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ha érdekel az informatika világa

Üllő, 2225 Magyarország
Teljes munkaidő
Általános iskola

Frissítés dátuma: 02.08.2022

Állás megosztása