Ugrás a tartalomra

Operátor

Folyamatos terjeszkedéssel kívánjuk pozíciónkat erősíteni a piacon. Ehhez elkötelezett munkatársakra és vezetőkre van szükségünk, akik felelősségteljes cselekedeteikkel képesek eredményeket elérni.

Érdekes és kihívást jelentő karrierre vágyik egy nemzetközi faipari nagyvállalatnál? Szeretné megosztani velünk a tapasztalatait, hogy közösen még többet érjünk el? Szeretne folyamatosan fejlődni?

Munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Operátor

Munkavégzés helye: FALCO Zrt., 9700 Szombathely, Zanati út 26.

Feladatok:

  • munkavégzés a FALCO Zrt. termelő üzemeinek egyikében
  • a gépek, faipari berendezések és kiegészítő gépek működtetése, beállítása
  • termelési alapanyagok bekészítése a termelési kiírás szerint
  • gépek, gépegységek és a munkaterület tisztántartása
  • minőségi vizsgálatok végzése, termelt mennyiségek számítógépes dokumentálása
  • időnként anyagmozgatási feladatok ellátása

Elvárások:

  • minimum általános iskolai végzettség (8 befejezett osztály)
  • minimum 1-2 év gépkezelőként, minősítőként vagy egyéb gyártási területen szerzett tapasztalat
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • megbízhatóság, önállóság, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • kiváló bérezés, átlagon felüli pótlékok
  • nettó 15.000 Ft / hó jelenléti jutalom; havi szintű céges bónusz
  • 15 Ft / km bejárási támogatás
  • nagy önállóság és fejlődési lehetőség egy nemzetközi multinacionális faipari cégnél

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva!

FALCO ZRT. – Bauzek Renáta HR munkatárs

NE CSAK TARTSA A LÉPÉST, LÉPJEN ELŐRE!

Operátor

Szombathely
Vas
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Általános iskola

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása