Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk a piac egyik legnagyobb, teljes körű szolgáltatást nyújtó vállalata a védelmi szektorban, mely magában foglalja a kerekes és lánctalpas logisztikai, taktikai katonai járművek gyártását és fejlesztését. Székhelyük Düsseldorfban van. A vállalat vezető európai védelmi technológiai rendszerek beszállítója és a katonaság megbízható partnere. Zalaegerszegen építik fel új és modern gyáregységüket, mely egyedülláló lesz, AI technológiai alapokra helyezve a hangsúlyt, emellett a katonáság eszközeinek modernizálására fókuszálnak majd.

Cégcsoportjuk fejlesztette ki az új generációs LYNX típusú harcjárművet.

Légy részese az innovációnak!

  • Meglévő működési folyamatok optimalizálásának irányítása
  • Gyártási folyamatok megismerése és szakmai ismereteinek bővítése
  • Gyártási folyamatokat érintő különböző eltérések kezelése
  • Projektek meghatározása a vezetőséggel egyeztetve és célorientált kidolgozásuk különböző területek dolgozóival együtt
  • Fejlesztési projektek meghatározása és végrehajtása az utómunka költségei alapján
  • Innovatív ötletek kidolgozása a gyártás áteresztőképességének növelése céljábó, a folyamatok minőségi és biztonsági követelményeit illetően
  • Termelés támogatása (munkavédelem)

Elvárások / Requirements

  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség (pl. gépészmérnök, technikus)
  • Több éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Pirotechnikai rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • LEAN-módszerek ismerete a szűk keresztmetszetek azonosítása és a fejlesztések kezdeményezése érdekében
  • SAP (R3 és/vagy S/4Hana) és MS-Office ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Analitikus gondolkodásmód és műszaki affinitás
  • Nemzetközi utazásokra való hajlandóság, magyar nyelvtudás

Kérjük, angol nyelven nyújtsa be jelentkezését erre a pozícióra!

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Randstad Hungária Kft. logó

Operatív Vezető

Zalaegerszeg
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 02.12.2021

Állás megosztása