Ugrás a tartalomra

Operatív beszerző

  • Az anyagcsoportra vonatkozó helyi felelősség (rajzos alkatrészek és kereskedelmi áruk) - aktív részvétel az anyagcsoport stratégiájának a kidolgozásában és megvalósításában
  • Beszállítók kiválasztása, felépítése, fejlesztése és beszállítói auditon való részvétel
  • Beszállítói tárgyalások lefolytatása és szerződések megkötése
  • Költségelőnyök feltárása és konzekvens megvalósítása
  • Projektszintű, ill. termékszintű költségelemzések készítése
  • Operatív beszerzés, határidő-követés, reklamációkezelés

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Biztos fellépés és erős tárgyalástechnikai képesség
  • Releváns beszerzői tapasztalat a nemzetközi piacon, min. 3 év
  • MS Office ismeretek, magabiztos excel
  • Jó kommunikációs készség és prezentációs gyakorlat
  • Jó problémamegoldó képesség és rugalmasság
  • Analitikus gondolkodás és célorientált munkavégzés

Előny:

  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Munkatapasztalat nemzetközi cégkörnyezetben
  • SAP ismeret
  • Minőségbiztosítási ismeretek

Amit nyújtunk / Benefits

  • Régiós és országos szinten is kiemelt bérezés és juttatások
  • SZÉP kártya
  • Számtalan ingyenes sportolási lehetőség
  • Modern munkakörnyezet és home office lehetőség
  • Gyermekek iskolakezdési és nyári táboroztatási támogatása
  • 3% alatti munkavállalói fluktuáció és nemek közötti bérszakadék
  • Nyelvi képzések
  • Vállalati rendezvények

Pécs
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása

Hasonló állások

Pécs
Komárom-Esztergom megye
Pápa