Ugrás a tartalomra

Öntödei betanított munkás (3309)

Partnerünk öntödei csapata támogatására képzett és motivált munkatársakat keresnek. Bicskei kiválóan képzett csapatukat még tovább szeretnék erősíteni és ehhez azonnali hatállyal lehet, hogy épp Önre van szükségük!

Főbb feladatok, munkák:

  • Öntvénymegmunkálás (csiszolás, egyengetés, javítás, tisztítás)
  • Robotkezelés
  • Munkavédelmi szabályok betartása
  • Felettes utasításainak betartása
  • Munkaterület tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Nagyfokú fizikai terhelhetőség
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Alapfokú számítógép ismeret
  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • Gyártásban szerzett gyakorlat

Előnyök:

  • Emelőgép kezelő vagy targoncavezető bizonyítvány
  • Szakmunkás végzettség
  • Fémipari területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

100 % magyar kézben lévő családi vállalatként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó helyi légkört biztosítanak. Munkatársaik széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a precíziós öntés különleges világát ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható javadalmazást kínálnak ebben a kiemelkedő munkakörben. Felkeltettük érdeklődését? Várják jelentkezését! Bíznak benne, hogy találkoznak!

Bicske, 2060 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása