Ugrás a tartalomra

Várjuk jelentkezésed, ha van tapasztalatod a „médiapiacon”, érdekel hogyan kapcsolódik a televízió a megváltozott digitális világhoz, és szeretnél egy fiatalos lendületes csapat tagja lenni!

Online Ad Operations Specialist

Feladatok

  • A csatorna által értékesített online és digitális reklámfelületek lehetőségeinek létrehozása, fejlesztése.(desktop és mobil felületek, valamint applikációk)
  • Adserver oldali hibakeresés, optimalizálás, és menedzsment
  • Online Sales koordinátorok supportálása
  • Programmatic Piactér fejlesztése.(SSP oldalú alapismeretek)
  • Banner és videó kreatívok debuggolása
  • Webes felületen történő reklámkiszolgálással kapcsolatos hibakódok értelmezése és javítása
  • Rendszerek összehangolása és riporting rendszerek kielemzése, fenntartása és fejlesztése

Elvárások

  • 1-2 éves AdServer tapasztalat
  • Köszépszintű web-fejlesztési ismeretek HTML/CSS/Javascript nyelven
  • SSP vagy DSP oldalú alapismeretek
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Bevétel orientált szemlélet, ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Alapos és precíz munkavégzés
  • Proaktivitás, magabiztosság, önállóság, kezdeményezőképesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó priorizációs készség
  • Magas stressz tűrő képesség, terhelhetőség
  • Csapatjátékos, de képes önállóan dolgozni
  • Minimum középfokú angol nyelv ismerete írásban és szóban, bármely más idegen nyelv ismerete előnyt jelent

Egyéb információ

  • Web/Applikáció fejlesztésben, üzemeltetésében szerzett tapasztalatok.
  • Online médiacégek működésének és a portfólióba tartozó tartalmak ismerete
  • Google Ad Manager ismeretek
  • Gemius szofverek/rendszerek ismerete (Gemius DirectEffect, GemiusExplorer; OLA GemiusPrism GemiusTraffic, GemiusStream, AdOcean)

Amit nyújtunk

  • Versenyképes bérezés, fizetésen felüli juttatások
  • Fiatalos, lendületes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség a multinacionális környezetből adódóan
  • Munkavégzés helye: hybrid rendszer szerint

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 27.11.2021

Állás megosztása