Ugrás a tartalomra

Öntő-olvasztár (3305)

Partnerünk olvasztár csapata támogatására képzett és motivált munkatársakat keresnek. Bicskei kiválóan képzett csapatukat még tovább szeretnék erősíteni és ehhez azonnali hatállyal lehet, hogy épp Önre van szükségük!

Főbb feladatok, munkák:

  • Indukciós olvasztó berendezés és üst előmelegítő berendezés biztonságos üzemeltetése
  • Olvasztandó betét előkészítése
  • Olvadék előállítása
  • Csapolás és öntési művelet szakszerű végrehajtása
  • Olvasztási és öntési folyamatokkal összefüggő dokumentumok vezetése
  • Termelési adatok pontos jelentése a termelésirányító rendszerben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Öntő szakmunkás vagy fémipari középfokú végzettség
  • Öntödében szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó fizikai erőnlét és terhelhetőség
  • Alapfokú számítógépes ismeret és gyakorlat
  • Három műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Emelőgép kezelő vagy targoncavezető bizonyítvány
  • Szakmunkás végzettség
  • Fémipari területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

100 % magyar kézben lévő családi vállalatként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó helyi légkört biztosítanak. Munkatársaik széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a precíziós öntés különleges világát ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható javadalmazást kínálnak ebben a kiemelkedő munkakörben. Lakhatást biztosítanak! Felkeltettük érdeklődését? Várják jelentkezését! Bíznak benne, hogy találkoznak!

Bicske, 2060 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása