Ugrás a tartalomra

.Net Vezetőfejlesztő (alkalmazott/kontraktor)

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Microsoft Gold Partner szoftverfejlesztő cég részére keresünk .Net vezetőfejlesztő pozícióba munkatársat .

Feladatkör, felelősségek:

• Egyedi .Net fejlesztések megvalósítása ügyfél projektek keretében.

• Nagyvállalati ügyfélkör számára egyedi rendszerek megvalósítása Microsoft technológiák segítségével.

• Vezetőfejlesztői szerepkör, kiegészítve üzleti elemzői feladatokkal.

• Ügyfél igény felmérése, specifikáció készítés, becslés az egyes feladatokra, rendszer megtervezése, projekten vezetőfejlesztői feladatok ellátása, élesített rendszer támogatása.

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség:

• erős C# tudás és tapasztalat,

• Windows Azure tapasztalat

• Több év tapasztalat több fős fejlesztői csapat vezetésében

• UML ismerete, design patternek,

• Entity Framework, MVC, WCF, Javascript

• Erős Microsoft SQL Server és adatmodell ismeret

• Jártasság rendszertervezésben

• Tapasztalat mobil alkalmazásfejlesztésben

• Módszertani tudás

• Fejlesztési módszertan tapasztalat, tervezési módszertan, tesztelés

• dokumentációk készítése

• Feladatok kiosztása, számonkérése

Nyelvtudás:

Angol nyelv minimum alap szintű ismerete

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy évek óta sikeresen működő hazai informatikai cég. Számukra keresünk olyan szakértőt, aki szeretne egy dinamikus csapatban dolgozni, valamint szeretne részt venni a legnagyobb Microsoft alapú fejlesztésekben hazai nagyvállalatoknál, és esetenként külföldi ügyfeleknél. A cég Microsoft Gold Partner és számos projektjükön dolgoznak együtt a Microsoft rendszermérnökeivel, így tényleg a legjobbaktól van lehetőség tanulni.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes jövedelem

• Top 100 nagyvállalati ügyfél részére történő munkavégzés, legnagyobb Microsoft alapú fejlesztésekben történő részvétel

• A Microsoft Magyarország kiemelt partnereként a legújabb Microsoft technológiák alkalmazása

• Szakmai továbbképzések, korlátlan online trénginglehetőségek

• Vírushelyezet alatt 100% home office, ezt követően 80% irodai munka preferált

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: http://www.pbs-job.hu/?pagetype=data_protection&menu_block=for_employees Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása