Ugrás a tartalomra

.NET fejlesztő (8135)

.NET fejlesztő munkatársat keresünk!

Megbízónk cége 100%-ig magyar tulajdonban van, több mint másfél évtizede foglalkozik szoftverfejlesztéssel a bérügyvitel és bérszámfejtés területén. Az elmúlt években folyamatosan szélesítették portfólióikat, így vezető termékük, a BaBér bérügyviteli szoftver mellett munkaidő-nyilvántartó, cafeteria és egyéb HR-megoldásokat is fejlesztik. A 11. kerület központi, de nyugalmas felén, könnyen megközelíthető irodaházban, család- és emberközpontú munkakörülmények között várják új kollégáikat.

Főbb feladatok, munkák:

  • A BaBér bérszámfejtő szoftver és kapcsolódó alkalmazásainak fejlesztése,
  • integrációs szolgáltatások készítése,
  • új fejlesztések tervezése, elkészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • .NET C#,
  • Winforms,
  • SQL Server,
  • Git,
  • Szakmai angol,
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat.

Előnyök:

Amit nyújtunk:

  • Támogató csapat, fejlődési lehetőség,
  • szakmai kihívások,
  • rugalmas munkavégzés a projekt keretein belül,
  • továbbképzések, tréningek,
  • versenyképes jövedelem,
  • juttatások, cafeteria.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.01.2022

Állás megosztása