NEMZETKÖZI VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK (JUNIOR ÉS SENIOR) (16-1214)
pozícióba.

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes partnerünk részére keresünk munkatársat

NEMZETKÖZI VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK (JUNIOR ÉS SENIOR)

(16-1214)

pozícióba.

Feladatok:

  • Ipari berendezéseken (motorokon, turbinákon) történő villamos karbantartási és javítási munkák végzése és felügyelete,
  • Villamos hibakeresések elvégzése, koordinálása,
  • Villamos rendszerekben történő módosítások, kiegészítések tervezése és kivitelezése,
  • Jegyzőkönyvek készítése az elvégzett munkáról angol és magyar nyelven,
  • Tanácsadás és műszaki segítség nyújtása a munkatársak részére villamossági kérdésekben.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség, (de tapasztalt szerviztechnikusok jelentkezését is várjuk),
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Szervizelésben szerzett tapasztalat,
  • Rendszeres külföldi és belföldi utazások vállalása.

Amit kínálunk:

  • Kimagasló jövedelem és juttatási csomag (70-100 € napidíj),
  • Ingyenes angol nyelvi képzések (pl. angol, német, holland), vállalati képzések,
  • Béren kívüli juttatási csomag (készpénz, SZÉP kártya, egészségbiztosítási csomag),
  • Munkába járás törvény szerinti térítése (15 Ft/km adómentes),
  • Ügyelet vállalása esetén rendelkezésre állási díj,
  • Európai cégkultúra,
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség.

A munkavégzés helye: Országos Pest megyei központtal, illetve külföld

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1214-ös referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest
Bács-Kiskun
Baranya
Borsod-Abaúj-Zemplén
Békés
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Teljes munkaidős
1-2 év tapasztalat
Főiskolai végzettség