Ugrás a tartalomra

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

NEMZETKÖZI KAPCSOLATTARTÓ (NÉMET)

(16-1040)

pozícióba.

Feladatok:

  • Napi szintű, folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel (B2B vevőkör),
  • Bejelentkező új vevők szakszerű tájékoztatása,
  • Vevői reklamációk kezelése,
  • Beérkező rendelések feldolgozása és teljesítése,
  • Társosztállyal való kommunikáció, ezen kívül a munkájuk támogatása és segítése.

Elvárások:

  • Aktív erős német nyelvtudás szóban és írásban,
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • Felsőfokú végzettség előny,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Proaktivitás, ügyfélközpontúság.

Amit kínálunk:

  • Teljeskörű home office lehetőség biztosított, így a pozíció országosan betölthető,
  • Stabil nemzetközi háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye központtal, országosan bárhonnan betölthető

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1040”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

NEMZETKÖZI KAPCSOLATTARTÓ (NÉMET) (16-1040)

Győr-Moson-Sopron
Baranya
Bács-Kiskun
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Budapest
Heves
Hajdú-Bihar
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Teljes munkaidő