Ugrás a tartalomra

Nemzetközi fuvarszervező

Csatlakozz a budapesti Csapatunkhoz!

Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk 100%-ban magyar tulajdonú, stabil és folyamatosan bővülő csapatunknál, a HRT Spedition cégcsoportnál.

Főbb feladatok, munkák:

  • Folyamatos kapcsolattartás a részedre kijelölt Partnerekkel és a Kollégáiddal
  • Fuvarmegoldások kidolgozása és menedzselése
  • Tudásod legjavát bevetve megoldani a nemzetközi fuvarszervezéshez kapcsolódó feladatokat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Agilitás és proaktivitás
  • Önmotivált és sikerorientált hozzáállás
  • Produktivitás és átlátható munkavégzés
  • Pályakezdőként is jelentkezhetsz hozzánk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Fuvarszervezési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Az angol nyelvtudás mellett egyéb nyelv ismerete
  • Szolgáltatás értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Dinamikusan fejlődő, összetartó csapat
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Rendszeres szakmai továbbképzések
  • Előrehaladási riportok és rendszeres teljesítményértékelés
  • Rendszeres csapatépítések
  • Hosszú távú együttműködési és folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Bécsi út 224.

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Létrehozás dátuma: 14.10.2021

Állás megosztása