Ugrás a tartalomra

Nagykereskedelmi üzletág vezető

  • Szerződések kötése a kereskedelmi partnerekkel (nagykereskedők)
  • Árajánlatok készítése
  • Az ügyvezető/tulajdonosok részére statisztikák, elemzések készítése
  • Rendelések leadása a beszerzés felé
  • Készletgazdálkodás, készletoptimalizálás
  • Kereskedelmi egységek látogatása
  • Éves tervezési feladatok a tulajdonosok felé
  • Beszállítói kapcsolattartás leginkább angolul

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú épületgépész végzettség
  • Min. 5 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Fűtéstechnikában, megújuló megoldásokban szerzett jártasság, szakmai ismeret
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Budaörsi vagy környéki lakhely, vagy az utazás vállalása a budaörsi székhelyre

Amit nyújtunk / Benefits

  • Fix alapbér, teljesítmény függő bónusz
  • céges autó, laptop, telefon
  • kiváló és támogató munkahelyi légkör
  • nagyfokú önállóság

Budaörs
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 30.07.2021

Állás megosztása