Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Művezető (fogácsolási tevékenység) (3078)

A vasút és gépgyártás történelmében 177. éve, világszinten jelentős szerepet játszó cégcsoport egyedi, kisszériás vasúti forgóvázakat, dízelmotorokat, hajtóműveket tervező, gyártó és forgalmazó vállalatának Forgácsoló üzemébe a forgácsolási tevékenység menedzseléséhez MŰVEZETŐKET keresünk! Jelentkezését magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igényének megadásával várjuk!

Főbb feladatok, munkák:

  • az üzemvezető munkájának operatív támogatása,
  • az irányítása alá tartozó forgácsoló szakemberek feladatainak meghatározása, a munkafolyamatok koordinálása, határidők figyelése, számonkérése,
  • a kapcsolódó dokumentációs munka ellátása, felügyelete,
  • forgácsolási munka előkészítésében való részvétel, a forgácsoló kollégák ellátása a szükséges információkkal, munkaeszközökkel, alapanyaggal, szerszámokkal,  stb.
  • a kész munka ellenőrzése, következő munkafázisra továbbvitele/küldése,
  • mentorként szakmai segítségnyújtás, és a szakmai kérdések egyeztetése a forgácsoló kollégákkal,
  • karbantartási tevékenységek kezdeményezése,
  • a hatékony munkavégzést elősegítő fejlesztésekben történő részvétel, javaslattétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú gyártástechnológusi, vagy szakmunkás végzettség,
  • több éves releváns gyakorlat forgácsolási területen,
  • jó szervező- és motiváló képesség,
  • jó kommunikációs készség, kapcsolatteremtési képesség,
  • megoldásközpontú gondolkodásmód,
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook),
  • hasonló beosztásban szerzett gyakorlat előny.

Előnyök:

Amit nyújtunk:

  • főállású foglalkoztatás egy műszakos munkarendben (6:00-14:20),
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség családias légkörben,
  • képzések támogatása, folyamatos szakmai fejlődési és előmeneteli lehetőséggel,
  • bérezés, juttatások megegyezés szerint (alapbér + kiemelkedő teljesítmények jutalmazása + önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás + kedvezményes üdülési támogatás),
  • jól megközelíthető munkahely (Budapest, VIII. kerület, Vajda Péter u.12.), ingyenes parkolás.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 19.10.2021

Állás megosztása