Ugrás a tartalomra

Műszerezési technikus

Az Ön új cége:

Ügyfelünk az innovatív gyógyszergyártás egyik meghatározó szereplője világszinten. Budapesti központjukban a gyógyszerek szívét-lelkét jelentő hatóanyagok gyártására fókuszálnak. Az itt fejlesztett és előállított termékek a legmodernebb technológiákkal készülnek és a világ közel 80 országában kerülnek forgalomba. Jelenleg a folyamatirányítási/műszerezési csapatuk legújabb tagját keressük Műszerezési mérnök pozícióba.

Az új műszerezési technikus feladatai lesznek:

  • Automatizált technológiai rendszerek váratlan irányítástechnikai eredetű illetve komplex műszaki meghibásodási okának/okainak azonosítása és annak/azoknak azonnali elhárításában való aktív részvétel
  • Telephelyi telepített gyengeáramú technológiai biztonsági rendszerekkel kapcsolatos műszaki ügyintézések elvégzése, azok telepítési, karbantartási és javítási munkáinak teljeskörű menedzselése, műszaki ellenőrzése, dokumentálással
  • Telephelyi telepített gyengeáramú technológiai biztonsági rendszerek időszakos felülvizsgálatának, hatósági és biztosítói ellenőrzéseinek, vizsgálatainak teljeskörű műszaki menedzselése, dokumentálással
  • Szükség szerinti részvétel a telephely biztosítói auditjainak lebonyolításában, az audit észrevételei alapján a telepített technológiai gyengeáramú biztonsági rendszerekkel kapcsolatos szükséges műszaki intézkedések megvalósításának teljeskörű koordinálása
  • Telephelyi telepített technológiai gyengeáramú biztonsági rendszerekkel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások készítése a telephely más szervezetei és a hatóságok, biztosító részére, szükség szerinti kapcsolattartással
  • Meghibásodás esetén intézkedés az üzemállapot helyreállításáról, üzemzavar kivizsgálásának irányítása, javaslat kidolgozása javító intézkedésekre

Használt telepi mérőműszerek, többek közt:

  • hőmérséklet
  • nyomás
  • szint
  • áramlás
  • pH
  • vezetőképesség
  • gázérzékelők

Amire szüksége lesz a sikerhez:

  •  Műszaki végzettség (technikusi vagy mérnöki)
  • Tapasztalat ipari műszerek/mérőműszerek üzembe helyezésében/szervízelésében/karbantartásában
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent a pályázat során, de nem feltétel:

  • Tapasztalat a felsorolt mérőműszerekkel
  • Felsőfokú végzettség
  • Folyamatirányítási tapasztalat
  • Tapasztalat vegyiparban/gyógyszeriparban
  • Aktív angol nyelvtudás

Amire partnerünktől számíthat:

  • Versenyképes alapbér
  • Éves bónusz
  • Piaci átlagnál magasabb összegű Cafetéria
  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség dinamikusan fejlődő környezetben, sokféle technológia megismerése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség a telephelyen
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással kiegészítve)
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 30.09.2022

Állás megosztása