Ugrás a tartalomra

Műszerész (Kocsijavítás)

Érdekel a villamosság, és megvan hozzá a középfokú szakirányú végzettséged? Kamatoztasd nálunk a tudásod és hozd ki magadból a legjobbat egy stabil nagyvállalatánál!
Várjuk jelentkezésed!

Új munkatársunk feladatai lesznek
- minősíti a kötött pályás járművek villamos mérő-, vezérlő- és védelmi berendezéseit
- technológiai utasítások, szabvány előírások alapján végzi az adott berendezések javítását
- közbenső méréseket végez az adott villamos mérő- és vezérlőberendezések részegységei javítási igényeinek a meghatározásához
- működési próbát tart, miközben ellenőrzéseket, beállításokat végez

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- középfokú állami iskolai végzettség (villamosipari vagy kötöttpályás járművillamossági szerelő szakképesítés)

Amit ajánlunk
- stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
- teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
- béren kívüli juttatási csomag
- ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére
- 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
- vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Szolnok

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2022-10-31

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. leányvállalataként működő MÁV Vagon Kft. az ország egyik legjelentősebb járműgyártással és az ahhoz kapcsolódó járműtervezéssel, valamint vasúti járműjavítással foglalkozó vállalata. Tevékenységi körébe tartozik ezen kívül személy és teherszállító kocsik fővizsgákkal, főjavításokkal kapcsolatos feladatok ellátása, a vasúti vontató-, és vontatott járművek és jármű részegységek karbantartása, nagyjavítása és gyártása. Célunk, hogy a több mint 165 éves vasút-gépészeti tapasztalatunk, valamint a folyamatos fejlesztéseink révén biztosítsuk a magas szintű termelési tevékenységet a folyamatos és biztonságos vasúti közlekedés érdekében.

Szolnok

Frissítés dátuma: 26.09.2022

Állás megosztása