Ugrás a tartalomra

Műszakvezető (Kazincbarcika, Zone Bevásárlóközpont)

Az EuroFamily célja, hogy 52 üzletből álló hálózatán keresztül több mint 900 munkavállalójával minőségi háztartási, vegyi, papír és édesipari termékeket juttasson el kedvező áron vevőinek, üzlet és életfilozófiájával példát mutatva és biztonságot adva a környezetünkben élőknek.
Szeretnél egy igazán jó csapat tagja lenni?

Főbb feladatok

  • Vásárlók minőségi kiszolgálása és az üzlet rendezettségének fenntartása
  • A műszakjában dolgozó eladók munkájának irányítása, koordinálása
  • Üzletvezető munkájának támogatása, távollétében teljes körű helyettesítése
  • Árurendelés, rendelés leadás, áruátvételi folyamat ellenőrzése
  • Pénztárak elszámoltatása, zárásának felügyelete
  • Eladók munkájának szervezése
  • Akcióváltások lebonyolításának ellenőrzése
  • Üzlet rendeltetésszerű működésének biztosítása
  • Napi, heti és havi operatív és adminisztrációs feladatok elvégzésének segítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum 2-3 év kereskedelmi tapasztalat hasonló pozícióban
  • Középfokú kereskedelmi végzettség, szakma szeretete
  • Precíz pontos munkavégzésre való képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magas szintű termékismeret
  • Megbízható, stabil számítógépes ismeretek (MS Excel, Word, Drive, Power Point, kasszaprogram)
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési hajlandóság

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Jó csapat, családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Éves egyéb béren kívüli juttatások (hűségjutalom, 13.havi fizetés, EuroFamily ajándékkártya)
  • Munkabér előleg felvételének lehetősége, 1 havi nettó bérnek megfelelő összegig a próbaidőt követően
  • Kedvezményes munkavállalói mobiltelefon szerződés, 7. teljes hónaptól
  • Sporttevékenység után járó jutalom kifizetés
  • Rendszeres csapatépítési lehetőség

Kazincbarcika, 3700 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Teljes munkaidő
2 év
OKJ képesítés

Létrehozás dátuma: 07.06.2020