Ugrás a tartalomra

Műszakvezető

Partnerünk megbízásából Műszakvezető pozícióba keresünk munkatársakat!

Feladatok:

  • Javítási munkák szervezése és kiosztása
  • Általános minőségi elvárások ismerete, betartása és betartatása
  • Technikusok és operátorok irányítása
  • Külső és belső auditokon való aktív részvétel
  • Rendszeres kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások:

  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Jó problémamegoldó és szervező készség
  • Vezetői attitűd, legalább 1-2 év műszak vezetői tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Microsoft Office magabiztos ismerete
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Műszaki (elektronikai) végzettség.

Amit kínálunk:

  • Méltányos juttatási csomag.
  • Stabil és megbízható vállalati háttér.
  • Fiatalos csapat, kiváló és inspiráló munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVIII. kerület

Jelentkezéseket a jelentkezem gombra kattintva várjuk bérigény megjelölésével.

Budapest
Pest
Budapest
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Középiskola

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása