Ugrás a tartalomra

Válsághelyzetben is növekedni képes nemzetközi szolgáltatópartnerünk részére keresünk munkatársat

MŰSZAKI VEZETŐ

(16-0195)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kb. 22 fő mérnök munkájának szakmai irányítása, fejlesztése,
  • A műszaki osztály működőképességének és eredményességének biztosítása,
  • Az üzletági stratégia fejlesztése, az éves költségvetés kidolgozása,
  • A projektek sikeres kivitelezéséhez szükséges erőforrások biztosítása,
  • A futó projektek nyomonkövetése és támogatása,
  • Megrendelőkkel való folyamatos kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Épületgépész mérnök végzettség,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • Felelős műszaki vezető végzettség (G1 jogosultság),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Céges autó,
  • Nemzetközi háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0195”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

MŰSZAKI VEZETŐ (16-0195)

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 15.11.2020