Ugrás a tartalomra
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Műszaki Üzletkötő - épületgépész

Fontos számodra a stabil munkahely?

Szeretsz csapatban dolgozni?

Ha igen a Partnerünknél a helyed!

Munkavégzés helye:

Budapest

Amire garantáltan számíthatsz:

  • hazai viszonylatban kiemelkedő bérezés,
  • segítőkész-jó kedvű csapat és rugalmas munkaidő beosztás,
  • fejlődő innovatív környezet.

Főbb feladataid lesznek:

  • a leendő kolléga feladata lesz, a társaság működése során egyeztetések elvégzése a beruházóval,
  • kapcsolattartás a költségvetés készítővel, művezetőkkel,
  • megrendelői igények alapján, elkészítteti a kivitelezési kalkulációkat, előkészíti a megállapodásokat,
  • nyomon követi a kivitelezés változásait és ezek alapján korrigálja a megállapodásokat.

Amit Tőled elvárunk:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség,
  • minimum 5 év szakmai tapasztalat építőipari kivitelezés területén.

Az állás BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod
vagy
Telefonon: +36 20 357 3964 – VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Műszaki üzletkötő - épületgépész (REC_2019_9_4)

Budapest
Teljes munkaidő
5-10 év munkatapasztalat
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 27.02.2020