Ugrás a tartalomra

MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ (FORGÁCSOLÁS TERÜLET)

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Az észak-kelet magyarországi partnerek látogatása (Kecskemét-Debrecen vonala + Budapest)
  • Meglévő ügyfelekkel tárgyalások lebonyolítása, műszaki tanácsadás nyújtása, ajánlatok készítése
  • Forgácsolástechnikai megoldások összeállításában való részvétel, műszaki rajzok olvasása
  • A vállalat régi ügyfélkörével történő kapcsolatfelvétel
  • A korábbi partnerek újbóli megrendelésre való ösztönzése

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?

  • Legalább középfokú, szakirányú műszaki végzettség
  • 2-3 éves, műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat (forgácsolási terület kiemelt előny!)
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erős kommunikációs készség, kiváló problémamegoldó képesség, önállóság
  • Erős műszaki szaktudás, értékesítői véna

Milyen juttatások várnak a pozícióért cserébe?

  • Kiemelkedő alapbér + év végi bónusz
  • Cafeteria
  • Céges gépjármű magánhasználatra is
  • Nemzetközi előrelépési lehetőség
  • Kötetlen munkaidő

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Észak-Kelet Magyarország, Budapest (a cég győri központtal rendelkezik)

Csorvás, 5920 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 27.11.2020