Ugrás a tartalomra

Válsághelyzetben is növekedni képes nemzetközi szolgáltatópartnerünk részére keresünk munkatársat

MŰSZAKI RAJZOLÓ

(16-0198)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kapcsolási rajzok és sémák elkészítése az idevágó szakági előírások figyelembevételével,
  • 2D és 3D tervezés az előtervezéstől a szerelési tervek elkészítéséig, mérnöki útmutatás alapján,
  • A megrendeléshez szükséges anyaglisták elkészítése,
  • Alvállalkozói, beszállítói felmérések és teljesítések ellenőrzése,
  • Megvalósulási tervdokumentáció önálló összeállítása.

Elvárások:

  • Épületgépész technikus VAGY mérnök végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: Revit szoftver ismerete),
  • Junior pályakezdő mérnökök vagy tapasztalt épületgépész technikusok jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0198”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

MŰSZAKI RAJZOLÓ (16-0198)

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 15.11.2020