Ugrás a tartalomra

Műszaki igazgató

Feladatok / Tasks

  • A vállalat tagvállalati céljainak elérése érdekében a műszaki igazgatóság irányítása, tevékenységének összehangolása, a kiadott feladatok ellenőrzése
  • Felügyeli, kontrollálja és szabályozza a társaság és tagvállalatai beszerzésekkel, beruházásokkal kapcsolatos tevékenységét
  • Hatékony együttműködés a szervezet különböző területeivel a beruházások, új folyamatok, folyamatfejlesztések szempontjából
  • Beruházási tervek, módosítási javaslatok, megvalósulásról készült beszámolók elkészítése és azok benyújtása az igazgatóság számára
  • Egyedi beruházási projektek projektmenedzsmentje
  • A minőségirányítási tevékenység koordinálása és felügyelete
  • Javaslatokat tesz a minőségirányítási rendszer alapján az egyes elemeknél a vállalati célok és tervek meghatározására, valamint a kapcsolódó képzések meghatározására
  • Az illetékes szakterületekkel való együttműködés árubeszerzés, szolgáltatás-megrendelés, építési beruházás megrendelésének, illetve ingatlan ügyintézéssel kapcsolatosan
  • Hatóságokkal, önkormányzati szervekkel történő kapcsolattartás

Elvárások:
  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Legalább 7 év műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Több éves vezetői tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Rendszer- és üzletszemlélet
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Precizitás
Amit nyújtunk:
  • Műszaki projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Debrecen
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 15.10.2021

Állás megosztása