Ugrás a tartalomra

Műszaki előkészítő mérnök - Elektromos

Az Ön új cége:

Épületvillamossági műszaki előkészítő mérnök pozíció nyitott nemzetközileg elismert, lakóépületek, bevásárlóközpontok, logisztikai parkok és irodaházak fejlesztésével foglalkozó partnerünk csapatában Budapesten.

A következő feladatokban számítanak a leendő Épületvillamossági műszaki előkészítő mérnökre:

- Épületvillamossági kivitelezéshez kapcsolódó árajánlatok elkészítése
- Szerződési folyamatok műszaki támogatása
- Szakági kiviteli tervek értelmezése
- Alvállalkozói és beszállítói tenderek előkészítése és lebonyolítása
- Költségvetési kiírások tartalmi és mennyiségi ellenőrzése
- Kapcsolattartás a szakhatóságokkal, a közüzemi szolgáltatókkal és az elektromos projektmenedzserrel

Mire van szüksége a sikerhez:

- Szakirányos technikusi vagy felsőfokú végzettség (villamosmérnök)
- Releváns szakmai tapasztalat műszaki előkészítésben épületvillamossági oldalon (minimum 2 év)
- Irodafejlesztések iránti érdeklődés

Mire számíthat partnerünktől:

- Nagyszabású iroda projekteken való részvétel
- Hosszú távú munkavégzés, karrierlehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő alapbér, cafeteria, bónusz)

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a "Jelentkezem" gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.11.2020