Ugrás a tartalomra

Műszaki előkészítő - Egyházasrádóc

Feladatok:

  • Beérkező árajánlatkérések feldolgozása, tervdokumentációk, kiírások mennyiségi ellenőrzése
  • Árajánlatok készítése
  • Kivitelezési munkákhoz szüksége anyagrendelések bonyolítása
  • Kivitelezéshez kapcsolódó adminisztráció elvégzése, dokumentációk összeállítása
  • Építési napló naprakész vezetése
  • Egyéb műszaki dokumentációk készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel és alvállalkozókkal
  • Kivitelezés napi munkafolyamatainak követése
  • Elvégzett munkák helyszíni felmérése, utóellenőrzése
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (főiskola/egyetem esetleg technikusi végzettség)
  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, Excel, AutoCAD)
  • Műszaki tervek ismerete
  • Precíz, igényes és alapos munkavégzés
  • Angol vagy német nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt

Munkáltató ajánlata:

Irodai munkavégzés terepmunkával vegyítve

Stabil munkahely

Bejárási Támogatás

Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Egyházasrádóc

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri építőipari partnere számára toboroz szakembereket.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a ,,Jelentkezés" gombon keresztül vagy a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Varga Márknál a +36 20 339 62 50-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Egyházasrádóc, 9783 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 25.10.2021

Állás megosztása