Ugrás a tartalomra

Munkavezető munkatársat keresünk 6 órában (Göd) (2746)

Országos lefedettséggel rendelkező, több, mint félszázados múlttal bíró, állami tulajdonban lévő, könnyűipari tevékenységet végző, Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató vállalatai Munkavezető pozícióba munkatársat keresnek.

Főbb feladatok, munkák:

  • az elvégzendő termelési feladatok tervezése, szervezése, ellenőrzése
  • üzem napi szintű működésének irányítása
  • napi adminisztratív feladatok ellátása
  • a munka kiadása, az előírt technológiai folyamatok betartása
  • a megváltozott munkaképességű munkavállalók különböző munkafolyamatokba történő bevonása, betanítása
  • üzemi raktár és készletgazdálkodási feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • MS Office programcsomag ismerete
  • magabiztos kommunikációs képesség
  • középfokú végzettség
  • minimum 1 éves vezetésben szerzett tapasztalat
  • jogosítvány

Előnyök:

  • szociális tapasztalat, végzettség

Amit nyújtunk:

  • biztos céges háttér
  • erős szervezeti alapok
  • hosszú távú perspektíva
  • rugalmas hozzáállás

Göd
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 05.08.2021

Állás megosztása