Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Magabiztosan mozogsz a HR adminisztráció világában? A következő kifejezések jellemeznek Téged: pontosság, folyamatszemlélet, támogatás? Amennyiben szeretnéd kipróbálni magad a pharma szektorban tevékenykedő amerikai partnerünknél, olvasd el a részleteket!

Munkavállalókkal kapcsolatos adatok naprakész adminisztrációja, karbantartása

Új belépő folyamat teljeskörű adminisztratív ügyvitele

Munkaviszonyhoz kapcsolódó változások adminisztációjának koordinációja, ügyvitele (adatbázisok, szerződések, munkaügyi dokumentumok)

Szoros kapcsolattartás a bérszámfejtéssel, adatok szolgáltatása számukra

Munkatársak professzionális és pontos segítése HR kérdésekben

Statisztikák, kimutatások készítése a vezetői döntéshozatalhoz

ASC projektek koordinációja

HR Portál bevezetésében, működtetésében aktív részvétel

Javaslattétel a folyamatok fejlesztésére

Munkaidőnyilvántartási rendszer ellenőrzése, oktatása

Elvárások / Requirements

Középfokú végzettség

Legalább 3-5 év tapasztalat HR adminisztrációban

Folyékony, legalább erős középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

Tanulási szándék, fogékonyság

Jó kommunikációs készség

Precizitás, alkalmazkodóképesség

Előnyt jelenthet:

Munkajogi és társadalombiztosítási ismeret

Nexon felhasználói szintű ismerete

Amit nyújtunk / Benefits

Összetett kompenzációs csomag

Szakmai fejlődési lehetőség

Stabil vállalati háttér

Folyamatos fejlesztések, dinamikus bővülés

Modern munkakörnyezet

Emberbarát, közvetlen hangulat

Randstad Hungária Kft. logó

Munkaügyi koordinátor

Környe, 2851 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 08.02.2021

Állás megosztása