Ugrás a tartalomra

Latest jobs

Munkaügyi előadó munkatársat keresünk (5672)

Partnerünk intézménye pályázatot hirdet Munkaügyi előadó munkakör betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az Intézmény teljes körű munkaügyi feladatainak ellátása.
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése, statisztikák készítése.
  • Bérszámfejtői feladatok ellátása.
  • Kapcsolattartás további szervezeti egység munkatársaival, munkavállalói tájékoztatás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakirányú képesítés,
  • Bérszámfejtésben és munkaügyben való jártasság
  • MS Office (Excel, Word) stabil felhasználói ismerete
  • Munka törvénykönyvének ismerete

Elvárt kompetenciák:

  • Jó kommunikációs készség,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság, precizitás
  • Rendszerszemléletű látásmód

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Pályázati levél
  • Iratjegyzék (tartalomjegyzék)
  • Önéletrajz (Euro Pass-os)
  • Oklevelek, végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (amennyiben a pályázatot benyújtó személy nem az intézmény dolgozója)
  • Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyag tárolásáról

Előnyök:

  • KIRA rendszer ismerete
  • SAP ismerete

Amit nyújtunk:

Dunaújváros, 2400 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 15.10.2021

Állás megosztása