Ugrás a tartalomra

Minőségügyi mérnök - Mór

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Minőségügyi mérnök

munkatársat keres móri autóipari partnere számára.

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás
  • Termelés támogatása minőség oldalról
  • Együttműködés társosztályokkal
  • Vevői reklamációkkal és hibajelzésekkel kapcsolatos adatelemzések, kimutatások készítése
  • Belső nem megfelelőségekkel kapcsolatos oktatások felügyelete
  • A nem megfelelőségek megszüntetésével kapcsolatos javító intézkedések meghatározása, vagy a meghatározásban részvétel
  • Bemintázással kapcsolatos nyilvántartások vezetése
  • Minőségellenőrzéssel kapcsolatos eredmények továbbítása a vezetőség felé

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Legalább 3 év minőségügyi mérnöki tapasztalat
  • PPAP ismeret
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés és jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. német érdekeltségű, közel 800 főt foglalkoztató, hazánkban e területen egyedülálló gépparkkal és gyártási volumennel rendelkező autóipari Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

 (Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.
NAIH-85575/2015.)

Mór, 8060 Magyarország
Fejér
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 08.07.2020