Ugrás a tartalomra

Minőségirányítási referens

A Waberer’s-Szemerey Logisztika Kft. (WSZL) Magyarország első számú logisztikai szolgáltatója, legyen szó raktárlogisztikáról vagy áruszállításról. A következő pozícióba keressük jövendőbeli munkatársunkat:

Következő feladatok várnak Rád:

  • Részvétek a heti rendszerességű raktár bejárásokon, az eredmények dokumentálása
  • A kidolgozott minőségirányítási rendszer működésének ellenőrzése, fejlesztése
  • A szervezet felkészítése hatósági szemlékre
  • Vevői auditokra való felkészülés, közreműködés az audit lefolytatásában
  • Belső auditokra való felkészítés, közreműködés a belső audit lefolytatásában
  • Tanúsító auditokra való felkészítés, közreműködés a tanúsító auditokon
  • Munkautasítások rendszeres, évenkénti felülvizsgálata
  • Hatósági megfelelések- engedélyek és kötelező felülvizsgálatok -nyomon követése
  • Oktatások ellenőrzése, belső tréningek megtartása
  • Kalibrálások elkészítése, nyilvántartásba vétele
  • Munka- és tűzvédelmi előírások betartásának ellenőrzése
  • Nem megfelelőségek dokumentálása
  • Reklamációk kivizsgálásában aktív közreműködés
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Amit ezért kínálunk:

  • piacnak megfelelő bérezés
  • fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • változatos, szakmai fejlődési lehetőség
  • rendezett, stabil munkáltatói háttér
  • munkavállalói kedvezménycsomag
  • belső és külső képzéseken való részvétel

Amit ezért cserébe elvárunk:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (vegyipari,vámjogi terület)
  • MC office felhasználó szintű ismeret
  • jó elemző, szervező és tervezőképesség
  • iparbiztonsági hatósági területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • iparbiztonsági és jövedéki raktári területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, BILK Logisztikai Központ

Budapest
Pest
Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat, diákmunka
1-2 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása