Ugrás a tartalomra

Minőségellenőr - Szentgotthárd

Minőségellenőri pozícióban keresünk munkatársakat.

Feladatok:

  • Kisebb autóipari alkatrészek ellenőrzése, válogatása

Elvárások:

  • Megbízhatóság
  • Éles látás
  • Állandó ülőmunka vállalása
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú bejelentett munkaviszony
  • Cafetéria
  • Műszakpótlékok
  • Jelenléti bónusz
  • Megbízható vállalati háttér
  • Fiatalos, segítőkész csapat

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Szentgotthárd

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a szombathely@manatwork.hu e-mail címre. Személyesen pedig az ügyfélszolgálati irodánkban kérhet bővebb felvilágosítást: 9700 Szombathely, Széchenyi utca 1.

A részletekről érdeklődni a 36 20 255 1350, vagy a 36 20 447 6848-as telefonszámokon lehet.

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 09.08.2022

Állás megosztása