Ugrás a tartalomra

Minőségellenőr (Pilisszentiván)

Nemzetközileg is elismert, lámpatesteket gyártó partnercégünkhöz keresünk megbízható MINŐSÉGELLENŐRÖKET azonnali kezdéssel PILISSZENTIVÁNRA!

Feladatok

  • A beérkező idegen áruk minőség ellenőrzése
  • Selejtes termékek kezelése, összegyűjtése, dokumentálása
  • Minőség ellenőrzési tervek követése
  • Integrált Irányítási Rendszer betartása, annak fejlesztése

Egyéb információk

Munkavégzés helye: Pilisszentiván

Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Elvárások:
  • két műszakos munkarend vállalása
  • vállalatirányítási rendszer kezelése (betanítás után)
  • termeléstámogató rendszerismeretek (betanítás után)
  • rajzdokumentációk ismerete
Amit nyújtunk:
  • Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony fizetett szabadsággal és számos bónusz juttatással egy stabil hátterű cégnél
  • Elérhető NETTÓ bér 180.000-205.000 Ft
  • Alapbér + műszakpótlék + cafeteria + bónuszok
  • Cafeteria 12.000 Ft/hó
  • Jelenléti bónusz br. 30 000 Ft
  • Teljesítmény bónusz br. 40 000 Ft
  • Életbiztosítás a belépés napjától
  • Toborzási prémium br. 150 000 Ft (új kollégák ajánlása esetén)
  • Kávé-üdítő-édességautomata hozzájárulás 3000 Ft értékben
  • Túlóra bónusz
  • Éves bónuszkifizetés
  • Ajánlói bónusz br. 60 000 Ft
  • Hetente 3x gyümölcsnapok
  • Ingyenes céges buszjárat Budapest, Esztergom, Piliscsév, Dorog, Sárisáp, Solymár és még számos környező városból
  • Utazási költségtérítés
  • Színvonalas, modern munkakörnyezet, fiatalos és jó hangulat

Pilisszentiván, 2084 Magyarország
Teljes munkaidő
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 22.09.2021

Állás megosztása