Ugrás a tartalomra

Minőségellenőr

Az Adecco elektronikai termékeket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

• versenyképes jövedelemet;
• cafetériát kapsz;
• modern munkakörülmények között dolgozhatsz;
• egy dinamikusan fejlődő vállat csapához tartozhatsz.

Te vagy az IGAZI, ha

• mininum középfokú végzettséged van;
• pontosan, precízen és megbízhatóan végzed a munkád és van már tapasztalatod gyártásközi minőségellenőrzésben;
• tudod vállalni a 3 műszakos munkarendet.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

• termék vizsgálatokat  végez a vonatkozó utasítások szerint;
• minőséggel kapcsolatos visszajelzéseket ad a gyártás számára;
• javító intézkedéseket kér szükség esetén;
• gondoskodik a nem megfelelő termék elkülönítéséről; azonosításáról
• végrehajtja maradéktalanul a felettes által kiadott feladatokat, munkautasításokat.

Munkavégzés helye:  Nagykőrös

Nagykőrös, 2750 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 31.10.2020