Ugrás a tartalomra

BÉREMELÉS !- Vizuális ellenőr gyári területre

  • A gyártósoron készült termékek minőségének ellenőrzése (ill. újraminősítése)
  • Az esetleges hibák feltárása, jelzése, dokumentálása és ezek megszüntetésére irányuló akciók koordinálása
  • Késztermékek ellenőrzése
  • Felettesek folyamatos informálása

Elvárások / Requirements

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Középszintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Döntésképesség és jó problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos hozzáállás

Előny:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk / Benefits

  • Modern munkakörnyezet, stabil vállalati háttér
  • Kiemelt műszakpótlék
  • Havi bónusz
  • Cafetéria
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Céges buszjárat

Bővebb információ a jelentkezésről: a 0620/389-22-99-es telefonszámon.

Az önéletrajzot a k.pentek@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

a0t4H00000sNomsQAC

Zalaegerszeg
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 17.03.2023

Állás megosztása