Ugrás a tartalomra

Minőségbiztosítási projektvezető - Hardver

Az Ön új cége
Partnerünk egy nemzetközi elismert gyártó- és kutatás-fejlesztő cég az autóipari szektorban! A cég folyamatosan növekvő, bővülő és stabil háttérrel rendelkezik. Fő profiljuk a gépjárművekben lévő komplex, safety komponensek előállítása. A leendő kollégájukat megnövekedett projektjeik, növekedésük okán várják csapatukba! A cégcsoport fő célja, hogy autók milliói haladhassanak intelligens rendszereikkel és biztonságosabbá, komfortosabbá tegyék a mindennap vezetést! Ha szívesen belelátnál kutatási-fejlesztési projektekbe itt a lehetőség!

Feladatai az új pozícióban:

  • Hardver projekt minőségbiztosítási tervének elkészítése az ügyfelek igényeinek megfelelően
  • Minőségügyi mutatók definiálása, fejlesztése, monitorozása és riportálása
  • Termék kiszállítási auditok koordinálása
  • A fejlesztés minőségügyi ellenörzőpontjainak felügyelete
  • Részvétel a folyamatfejlesztésekben
  • Problémamegoldás és változásmenedzsment folyamatok támogatása
  • Külsö/belső auditok támogatása
  • Review tevékenységek támogatása

Mire van szüksége a sikerhez

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök végzettség előny)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Munkatapasztalat hardver területen vagy minőségbiztosításban

Előnyként értékeljük:

  • Villamosmérnöki diploma
  • Félvezetőgyártásban vagy R&D hátterű cégnél szerzett rutin

Mire számíthat partnerünktől

  • Modern irodai környezet, kreatív munkatér
  • Céges közössségi tér, saját moziterem és bár
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség (a legtöbb területen a havi munkaidő 60%-a)
  • Versenyképes fizetést és széleskörű juttatások(cafeteria és bónusz)
  • Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak
  • Nyelvtanulási lehetőség (5 nyelv közül választhatsz)
  • Szabadidős programokon kapcsolódhatsz ki (társasjátékok, sportolási lehetőség)

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.