Ugrás a tartalomra

Minőségbiztosítási mérnök

AZ ÖN ÚJ CÉGE

Partnerünk egy multinacionális kiemelkedő háttérrel rendelkező vállalat, amely élen jár a technológiai és termékfejlesztésekben. Jelenlegi hátterükben Magyarországon ritka technológia alkalmazását indították el nemrég, valamint elektromos autózás területén is elindultak már termékeikkel. E-mobilitáshoz kapcsolódó új projektjükhöz keresik új kollégájukat magabiztos angol nyelvtudással az OEM vevő és az idegen nyelvű betanulás kapcsán.

Az új pozícióban lehetőség nyílik egy Magyarországon is kiemelt termék-projektnél felépíteni és kialakítani a folyamatokat minőségbiztosítás szempontjából. A vállalat a jelenlegi bizonytalan autóipari helyzetben is rendkívül stabil és jövőbiztos hátteret kínál. Munkakörükben a munka-magánélet egyensúlya kiemelt figyelmet kap, valamint havi 10 Home Office is biztosított lehet. Ha a fentiek felkeltették érdeklődését, várom jelentkezését!

FELADATAI AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:

  • Termék- és gyártórendszerek ellenőrzése,
  • Minőség-ellenőrző rendszerek felülvizsgálata és telepítésének szakmai támogatása,
  • Hibaanalízisek készítése, gyökérokok és korrekciós intézkedések megállapítása, azok bevezetésének támogatása,
  • Anyagok, termékek, folyamatok vizsgálata, javaslattétel optimalizálásra,
  • Ellenőrzési tervek és egyéb dokumentációk készítése rajzok és vevői specifikációk alapján,
  • Vevői reklamációk feldolgozása, nyomonkövetése,
  • Jelentések és akciótervek készítése,
  • Selejtköltség monitorozása, és célérték alatt tartása,
  • Szoros együttműködés a termelési területekkel,
  • Támogatás vevői és rendszerauditokon,
  • Kapcsolattartás vevőkkel és beszállítókkal.

MIRE VAN SZÜKSÉGE AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Autóiparban szerzett releváns minőségbiztosítási tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás

MIRE SZÁMÍTHAT PARTNERÜNKTŐL:

  • Nemzetközi környezetben való munkavégzés,
  • Támogató, együttműködő csapat,
  • Szakmai kihívás és fejlődési lehetőség egy bővülő csapatban,
  • Éves bónusz és 13. havi fizetés,
  • Napi egyszeri melegétkezés kedvezményes áron,
  • Dolgozói kedvezmények helyi üzletekben és éttermekben,
  • Iskolakezdési támogatás, ajándékcsomagok, dolgozói programok,
  • Gyáron belüli ingyenes edzőterem,
  • Biztonságos munkakörnyezet.

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.

Komárom
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 30.09.2022

Állás megosztása