Ugrás a tartalomra

Minőségbiztosítási mérnök

Minőségbiztosítási mérnök (német nyelvtudással)

Az Ön új cége

Partnerünk egy német tulajdonú vállalat Győri székhellyel, ahol kb. 500 fővel működik gyártásuk az autóipari prémium vevőket kiszolgálva. Csapatukba keresnek új kollégát, aki főleg a minőségügyi terület gyártáshoz kapcsolódó feladataiban fogja támogatni a csapatot!

Ha rendelkezel német nyelvtudással és szeretnéd kamatoztatni a jövőben is ezt új technológiák megismerése mellett ez a lehetőség rád vár, várom jelentkezésed! A szervezet német nyelvtudással később vonzó előrelépési lehetőséget is kínál a csapattagoknak!

Feladatai az új pozícióban:

  • IATF 16949 szabvány szerinti minőségirányítási rendszer fenntartása és javítása
  • Aktív részvétel a hibaelemzés, a problémamegoldás, a korrekciós és megelőző intézkedések végrehajtása és a hatékonyság ellenőrzése során
  • Különféle minőségi módszerek, eszközök ismerete: 8D problémamegoldás, 5-W, Ishikawa Diagram, FMEA, CP, SPC, 5S, PPAP
  • Vevői auditokon és látogatásokon történő részvétel
  • Határminták egyeztetése a vevőkkel, a határminták értelmezésének és használatának oktatása a termelésben

Mire van szüksége a sikerhez

  • Felsőfokú végzettség
  • Autóipari rutin
  • Német nyelv legalább kommunikációképes szintű ismerete
  • Minőségbiztosítási területen szerzett legalább 1-3 éves munkatapasztalat

Mire számíthat partnerünktől:

  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások (cafeteria, bejárási támogatás, bónusz)
  • "Hozz egy új kollégát" program keretében br. 250.000,- Ft ajánlási bónusz
  • Német megbízható céges szervezeti háttér
  • Korrekt vezető
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség a szervezeten belül
  • Prémium vevőkkel dolgozhatsz

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.

Győr
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 30.09.2022

Állás megosztása