Ugrás a tartalomra

Minőségbiztosítási mérnök

Autóipari biztonságtechnikai eszközök gyártásával és összeszerelésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat

pozícióba

Feladatok:

  • Napi szintű selejtelemzések, a termékekkel kapcsolatos vizsgálatok végrehajtása

  • Gyökérok elemzés és akcióterv készítése  és felügyelete

  • Vevői és belső reklamációk kivizsgálása, a rövid- és hosszú távú akciók menedzselése és dokumentálása

  • Szoros kapcsolat és együttműködés a társosztályokkal (termelés, folyamat és termékmérnökség, logisztika.)

  • Heti és havi jelentések készítése és kiértékelése

  • Belső folyamatauditok végrehajtása

  • Vevői és tanúsítói auditok előkészítése és minőségügyi képviselete

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Minimum 2 év hasonló munkakörben fröccsöntési területen szerzett tapasztalat

  • Minőségügyi ismeretek, APQP, P-FMEA, 8D

  • Szabványkövetelmények ismerete IATF16949, VDA6.3

  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

  • Proaktív hozzáállás, gyors döntési képesség

  • Problémamegoldási gyakorlat

  • Kiváló kommunikáció

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés

  • Béren kívüli juttatások (éves bónusz, cafeteria, Mt.-n felüli bejárási ktg. támogatás)

  • Változatos, izgalmas feladatok

Egyéb:

  • Munkavégzési hely: Pápa

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezem gombra kattintva!

Pápa
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.01.2022

Állás megosztása