Ugrás a tartalomra

Minőségbiztosítási mérnök

Elektronikai területen tevékenykedő, német tulajdonú, autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk minőségügyi mérnök kollégát.

Amennyiben fontos számodra a biztonság, a hosszú távú munkalehetőség és kiszámíthatóság, szereted a kihívásokkal teli feladatokat, itt a helyed!

Milyen feladatok várnak Rád?

- A minőségügyi és környezetirányítási rendszer működtetése és fejlesztése

- Vevői auditokon való részvétel

- A termelési folyamatok minőségügyi támogatása a vevői követelményeknek megfelelően

- Külső és belső reklamációk kezelése, javító intézkedések kidolgozása, felügyelete

- 8D riportok, napi jelentések készítése

- Minőségbiztosítási dokumentumok naprakészen tartása

- Új termékek bemintázási és bevezetési projektjeinek támogatása

Mi szükséges a pozíció betöltéséhez?

- Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, minőségügyi mérnök)

Aktív, magabiztos angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban is egyaránt

- Önálló, magabiztos személyiség

- Legalább 1 éves szakmai tapasztalat, de várjuk pályakezdők jelentkezését is

- Előny, ha dolgoztál már autóipari cégnél, rendelkezel SAP tapasztalattal

Miért éri meg mindez Neked?

- Változatos feladatokban vehetsz részt, amelyek során folyamatosan fejlődhetsz

- Karrierlehetőséget tud biztosítani, amennyiben agilis vagy és bizonyítottad rátermettségedet

- Versenyképes fizetéssel, egyéb juttatással ismerik el a munkádat

- Határozatlan idejű munkaszerződéssel, rugalmas munkarendben dolgozhatsz

Várjuk jelentkezésedet önéletrajzoddal együtt a b233d714@dologido.hrszoftver.hu email címre és felvesszük veled a kapcsolatot.

Szekszárd, 7100 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 15.10.2021

Állás megosztása