Ugrás a tartalomra
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI LABOR CSOPORTVEZETŐ (15-9837)
pozícióba.

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI LABOR CSOPORTVEZETŐ

(15-9837)

pozícióba.

Feladatok:

  • Körülbelül 9-10 fős csapat koordinálása és vezetése,
  • Beérkező áruk ellenőrzésének vezetése, bejövő áru mérésének koordinálása,
  • Alapanyagok, félkész- és késztermékek tisztaság vizsgálatának támogatása,
  • Az ellenőrző, vizsgálóberendezések és mérőeszközök működési feltételeinek biztosítása,
  • A mérőeszközök kalibrálási folyamatának felügyelete,
  • Termékauditokra való felkészülés.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Többéves, gyártás területén szerzett tapasztalat hasonló munkakörben (autóipar előny),
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés, átlagon felüli bónuszok és juttatások,
  • Multinacionális, innovatív környezet,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „15-9837”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Komárom-Esztergom
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 2 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása