Ugrás a tartalomra

Hogy mi az a #higgymagadban Faktor?

A titkos összetevő, ami megkülönböztet minket minden más banktól, és ami segíti az emberek pénzügyi önbizalmát.

Erste Bank pályázatot hirdet

Mikrovállalati Tanácsadó / Dunakeszi

munkakör betöltésére.

Nálunk lehetőséged lesz:

  • képviselni a magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív bankját a mikrovállalati ügyfélszegmensben;
  • egy univerzális bank munkatársaként széles termékpalettából kiemelkedő konstrukciójú termékeket értékesíteni;
  • hosszú távú, bizalmi kapcsolatot kiépíteni és ápolni a bank mikrovállalati ügyfeleivel, megtalálni számukra a legmegfelelőbb, vállalkozásukhoz illeszkedő pénzügyi lehetőségeket;
  • rendszeres ügyféltárgyalásokat szervezni és lebonyolítani, folyamatosan bővíteni a saját ügyfélkörödet és proaktívan menedzselni a portfóliódat;
  • mikrovállalati termékeket és szolgáltatásokat, továbbá a vállalatokhoz közvetlenül kapcsolódó magánszemélyek számára lakossági termékeket értékesíteni;
  • hitel előterjesztéseket készíteni, döntéseket előkészíteni;
  • növelni ügyfeleink elégedettségét és lojalitását színvonalas és magas minőségű kiszolgálással;
  • rendszeres továbbképzéseink és folyamatos szakmai támogatásunk segítségével fejleszteni szaktudásodat.

Csatlakozz hozzánk, amennyiben:

  • ügyfélközpontú gondolkodás jellemez;
  • kimagasló kapcsolatteremtő és tárgyalási készséggel rendelkezel;
  • szakmai érveidet megfontoltan és határozottan tudod képviselni;
  • felelősségvállalás és szabálykövetés jellemez;
  • képes vagy magas elvárások mellett is jól teljesíteni, a kihívások lelkesítenek;
  • ösztönöz, ha jobb teljesítménnyel magasabb jövedelmet érhetsz el;
  • eredményorientált vagy, a szakma legjobbjai közé akarsz tartozni;
  • felsőfokú szakirányú (gazdasági, pénzügyi) végzettséged van;
  • általános, magas szintű termékismeret birtokában vagy a főbb banki termékekre, kiemelten a mikrovállalati termékcsoportra vonatkozóan;
  • vállalkozói szemlélettel, illetve számviteli és mérlegelemzői szakértelemmel rendelkezel.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Minden szakmai támogatást megadunk neked ahhoz, hogy a szakma kiválósága válhasson belőled: nem csupán munkát adunk, hanem fejlődési- és karrierlehetőséget is!
  • Igazi Erste Közösséget építünk: nálunk lehetőséged van szórakoztató programok keretében jobban megismerni kollégáidat és együtt kiereszteni a fáradt gőzt.
  • A visszajelzés hozzátartozik a mindennapjainkhoz, ezért nálunk lehetőséged van hierarchiától függetlenül a visszacsatolásra: nem csak szívesen fogadjuk, kifejezetten számítunk is a véleményedre – fejlessz velünk együtt!
  • Hétköznapjainkat átszövik azok a társadalmi felelősségvállalási aktivitások, amelyekkel eredményesen segítünk másoknak a régiónkban, mert hiszünk abban, hogy segíteni jó!
  • Több csomagból választhatod ki a Neked legmegfelelőbb béren kívüli juttatást (cafeteria)
  • Lojalitás programunknak köszönhetően extra szabadsággal, tanulmányi támogatással, egészségbiztosítással segítjük testi és szellemi rekreációdat.

Felkeltettük érdeklődésed?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed!

Mikrovállalati tanácsadó / Dunakeszi

Dunakeszi, 2120 Magyarország
Pest
Budapest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 16.08.2020