Ugrás a tartalomra

Microsoft BI Fejlesztő

Egy piacvezető autógyártó partnerünknél futó, hosszú távú, modern technológiákat alkalmazó projektre keresünk MicroSoft BI szakembert.
Amennyiben rendelkezel több éves tapasztalattal a MicroSoft BI-Stack-el és nagyon jól ismered a MicroSoft SQL Server adatbáziskezelőt, ez a projekt a megfelelő kihívás neked!

Széleskörű feladatok várnak rád:

  • Az adattárház és a hozzátartozó integrációs processzek (SSIS), Cube-ok (SSAS) és Reportok (SSRS) továbbfejlesztése és üzemeltetése
  • Az éles rendszer felügyelete és optimalizálása
  • 3rd Level hibajegyek analízise és megoldása
  • Szoros együttműködés az ügyféllel és más beszállítók képviselőivel

A nemzetközi projektcsapat jellenleg egy német és egy magyar részből áll, ezért fontos, hogy erős kommunikációs képességeid legyenek (tárgyalóképes angol) és jó csapatjátékos légy!

Elvárások / Requirements

  • Több mint 3 év tapasztalat MS BI (SSIS, SSAS,SSRS) fejlesztésben
  • MS SQL Server (SQL fejlesztés, optimalizáció, adminisztráció) részletes ismerete
  • Adattárház koncepció részletes ismerete
  • Tárgyalóképes (min. B2) angol nyelvtudás
  • Ügyfél- és minőségorientált munkavégzés

Előnyök:

  • Power BI modelltervezés és adatvizualizáció ismerete
  • C# és ASP.NET fejlesztői tapasztalat
  • Azure platform és az Azure analytical service-ek ismerete

Budapest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Győr-Moson-Sopron
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Fejér
Somogy
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 03.12.2021

Állás megosztása