Ugrás a tartalomra

Mérőeszköz Technikus*

Feladataid

  • termelő gépekre telepített kamera mérőrendszerek méréspontosságának ellenőrzése
  • termelő gépekre telepített mechanikus mérőrendszerek méréspontosságának ellenőrzése
  • termelő gépekre telepített mérőrendszerek kidobási funkciójának ellenőrzése
  • műszaki egyéni/ laboros mérőeszközök ellenőrzése, kalibrálása és kisebb javítások elvégzése
  • kemence hőszenzor kalibrálás
  • belső kalibrálás elvégzése során a jegyzőkönyvek kitöltése
  • mérőeszközöket tartalmazó táblázat napra készen tartása, karbantartása, nyomon követése

Képesítéseid

  • középiskolai (érettségi) vagy szakmunkás/technikusi végzettség (előny: műszaki terület)
  • sorozat-/ tömegtermelésben szerzett tapasztalat
  • alapfokú számítógépes ismeretek
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés

A Mi Ajánlatunk

A SCHOTT-nál egyedi szervezeti kultúra vár Rád, amely nagy hangsúlyt fektet az emberiességre, a sokféleségre és a bevonásra. Mi tudjuk: vállaltunk sikerének kulcsai a motivált és elhivatott kollégák.

A Te személyes kapcsolattartód

 Érdekes feladatokra és kihívásokkal teli projektekre, valamint motivált és barátságos csapatra számíthatsz. Osztoznál velünk sikereinkben? Küldd el jelentkezésed: SCHOTT Hungary Kft., HR, Ilona Mosonyi

*A SCHOTT-nál, a személyiséged számít - nem a nemed, a hovatartozásod vagy a származásod.

Lukácsháza, 9724 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.10.2021

Állás megosztása