Ugrás a tartalomra
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Budapesti Partnercégünkhöz keresünk Mérnök értékesítő (ipari automatizálás, műszerezés terület) pozícióba munkatársat.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Feladataid lesznek:

  • Folyamat automatizáláshoz és terepi műszerezéshez kapcsolódó termékek/szolgáltatások értékesítése
  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel, ügyfelek rendszeres látogatása
  • Új partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése, új üzletek szerzése
  • Rövid és hosszútávú értékesítési stratégia kidolgozása
  • Műszaki és ártárgyalások lebonyolítása
  • Szakmai support támogatásával ajánlatok összeállítása
  • Piacelemzés végrehajtása

Mi különböztet meg másoktól?

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Min. 3-5 éves sales tapasztalat ipari automatizálás vagy terepi műszerezés területén
  • Automatizálási ismeretek
  • Piacismeret
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Csapatjátékos attitűd
  • B kategóriás jogosítvány

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Folyamatos technológiai ipari területeken szerzett tapasztalat előnyt jelent (gyógyszeripar, vegyipar, olajipar stb.)
  • DCS és ipari műszerezés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Német nyelvtudás előny

Amit nyújtunk számodra:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződés
  • Heti 40 órás munkavégzés
  • Utazási hajlandóság: 60-80% (Magyarországon belül)
  • Céges autó biztosítása, magán használatra is

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával, bérigény megjelölésével várjuk a pályázati anyagodat!

További információért keresse fel Kollégánkat, Kiss Máriát a 06 20 273 1900 telefonszámon!

Köszönjük a jelentkezésedet! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Mérnök értékesítő (ipari automatizálás, műszerezés terület) - Budapest, XIV. kerület

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.06.2021

Állás megosztása