Ugrás a tartalomra
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Partnercégünk nagy múltra visszatekintő vállalat, melyhez

Key Account Manager (épület automatizálás és biztonságtechnika terület)

munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Feladatok:

  • Épület automatizálási és biztonságtechnikai megoldások proaktív képviselete a releváns piaci szereplők számára
  • Ügyfelek magas színvonalú támogatása, új ügyfelek szerzése
  • Oktatások és szakmai események megszervezése és lebonyolítása
  • Piaci helyzet aktív monitorozása
  • Együttműködés szakmai szervezetekkel és oktatási intézményekkel
  • Ajánlatok előkészítése, ajánlatadás

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (építészmérnöki, villamosmérnöki vagy gépészmérnöki diploma)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Építőipari környezetben szerzett tapasztalat, kiemelten az irodaházi, ipari, középületi és felsőoktatási épületek területén
  • Elkötelezettség a zöld épületek iránt, kiemelten fontosnak tartja az épületek energiahatékony működését és ezáltal a környezeti lábnyom csökkentését, törekszik a hosszú távú és jól működő megoldások nyújtására
  • Nyitott gondolkodású, a feladat megoldására törekszik
  • Az előforduló akadályokat kihívásnak tekinti, hatékonyan tud kommunikálni kollégáival és ügyfeleivel, pozitív hozzáállással gördülékenyen működik együtt a környezetével, eredményorientált

Amit kínálunk:

  • Céges autó biztosítása, magán használatra is
  • Jó hangulatú munkalégkör
  • Kiemelkedő juttatások, egészségbiztosítás
  • Szakmai képzések

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!

Get Work Trend

Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Key Account Manager (épület automatizálás, biztonságtechnika) - Budapest

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 27.04.2022

Állás megosztása