Ugrás a tartalomra

Mérnök értékesítő

Multinacionális megbízó partnerünk jelentős piaci szereplő a nagyteljesítményű vegyészeti megoldások terén, ezáltal professzionális  és újszerű megoldásokat nyújt különösen gyártók, ipari vállalatok és viszonteladók részére. Termékeit és szolgáltatásait 13 országban jelenlévő globális értékesítési hálózatán keresztül juttatja el számtalan vevőjéhez. Bővülő csapatukba keresünk, olyan  mérnök értékesítő kollégát, aki Magyarországon kívül, Európa számos  országában értékesíti a cég termékeit és a kapcsolódó szolgáltatásokat.

Feladatok / Tasks

  • Új és meglévő ügyfelek, partnerek látogatása, üzleti kapcsolatok építése és ápolása
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel és az anyavállalattal
  • Piaci információk gyűjtése
  • Ajánlatok, szerződések kidolgozása és nyomon követése
  • Hosszú távú megállapodások tárgyalása és szerződések megkötése
  • Projektek folyamatos nyomon követése
  • Az értékesítési forgalom és vevői elégedettség növelése

Elvárások:
  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Tárgyaló képes angol nyelvtudás
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Amit nyújtunk:
  • Valamely szláv nyelv középfokú ismerete (szlovák, szerb, cseh, lengyel stb.)

Pest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 24.01.2022

Állás megosztása