Ugrás a tartalomra

Mérlegképes könyvelő - Pápa

Elvárások:

• Mérlegképes könyvelői regisztráció
• Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat teljes körű könyvelésben bérszámfejtési gyakorlattal
• Valamely könyvelő program – kifejezetten előny a NOVITAX szoftver(ek) – ismerete
• Számítógépes ismeretek felhasználói szinten (MS Office)
• A munkakör ellátásához szükséges jogszabályok naprakész ismerete
• Precizitás és rendszerszemlélet
• Analitikus gondolkodás
• Gyakorlatiasság, terhelhetőség
• Jó problémamegoldás, kiváló szervezőkészség

Feladatok:

• A szállítmányozással foglalkozó társaság könyvelésének átvétele a külsős könyvelőtől
• Az átadás-átvételt követően a társaság teljes körű könyvelése és a kapcsolódó adminisztrációs feladatok
• A társaság mindennapi pénzügyi-számviteli feladatainak ellátása
• Bérszámfejtés, táppénz ellátások ügyintézése
• Évközi- és évvégi bevallások elkészítése, benyújtása
• Éves beszámoló (mérleg, eredménykimutatás, mellékletek, üzleti jelentés) készítése
• Kapcsolattartás a hatóságokkal, könyvvizsgálóval
• A cégtulajdonos támogatása az AEO tanúsítvány megszerzésében
• Operatív részvétel a vállalatirányítási rendszer bevezetésében (TRANSORG)

A munkáltató ajánlata:

• Egyedi megállapodás szerinti bér
• Főállás, alkalmazotti státusz
• Folyamatos szakmai kihívások
• Stabil hátterű családi vállalkozás
• Hosszútávú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. szállítmányozással foglalkozó Partnere részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a ,,Jelentkezem” gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 03155@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

Részletekről érdeklődhet Paksi Krisztánál a +36 20 911-5756-os mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Pápa
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 24.09.2021

Állás megosztása