Ugrás a tartalomra

Mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk

Megbízónk, egy villamos- és hőenergia termeléssel foglalkozó svájci tulajdonban lévő társaság. Az Erőművet 2000. novemberében helyezték üzembe. 410 MW beépített teljesítményével Magyarország teljes villamosenergia igényének megközelítőleg 5%-át biztosítja.

Az Erőmű egy magas technológiát képviselő, kombinált ciklusú gázturbinás erőmű a Csepel szigeten, ahová most

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐT

keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Cégcsoport számviteli bizonylatainak könyvelése különböző pénznemekben
  • Pénztár könyvelése, házipénztár kezelése
  • Éves és havi számviteli zárási munkákban való részvétel
  • Főkönyvelő segítése a hatósági és könyvvizsgálói auditokban
  • Leltározási feladatok ellátása
  • Külső és belső adatszolgáltatások elkészítése
  • Dokumentumok nyilvántartása, kezelése
  • Egyéb számviteli és pénzügyi feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat könyvelői munkakörben
  • Számviteli és adójogszabályok naprakész ismerete
  • Microsoft Word és Excel magabiztos használata
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos önálló munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.

Előnyök:

  • SAP ismeret
  • IFRS mérlegképes könyvelői végzettség

Amit nyújtunk:

  • stabil, svájci központú munkahely
  • versenyképes bér mellett számos juttatással ismerjük el munkatársaink teljesítményét (cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, törzsgárda jutalom)
  • egészségprogrammal és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről
  • kollégáink fejlődését szakmai továbbképzésekkel és belső képzésekkel támogatjuk

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 06.05.2021

Állás megosztása